Panie
Nowa w mieście – Wrocław
Galeria
4 materiałówOpis ogłoszenia
Zapraszam do swojego prywatnego,przytulnego mieszkania na świetne spotkania bogate w seks i erotykę.Jestem bardzo atrakcyjną blondynką,która wie jak zadowolić nawet najbardziej wymagającego mężczyznę. Świetne towarzystwo,mega dobry seks,uśmiech na twarzy to czeka Ciebie na spotkaniu ze Mną. Zapraszam i całuje
Nowa w mieście to profil z kategorii Panie działający w Wrocławiu oraz w dzielnicy Krzyki. W profilu znajdziesz informacje takie jak 32 lata, a stawki startują od 300 PLN za 30 min i 300 PLN za 1h.
W ogłoszeniu od razu sprawdzisz 4 zdjęcia i usługi takie jak 69, Dwa zbliżenia w godzinie, Dyskrecja i Dziki seks, kontakt telefoniczny oraz układ stawek na miejscu i na wyjeździe.
Jeśli chcesz szybko porównać ofertę z innymi profilami, przejdź też do podobnych ogłoszeń w Wrocławiu albo skorzystaj z linków usług pod opisem.
Usługi
29Pokaż więcej usług
Szybkie akcje
Opinie (0)
Brak ocenJeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.
Zaloguj się, aby dodać opinię