Panie

Julia maturzystka – Wrocław

Wrocław 19 lat 21 wyświetleń

Aktywne dziś
Lokalizacja Wrocław
Wiek 19 lat
Stawka 500 PLN / 1h
Telefon +48 500 179 746
Aktualizacja 20.07.2026
Zadzwoń

Opis ogłoszenia

Cześć,

Jestem tegoroczną maturzystką, która w ciągu trzech najbliższych, wakacyjnych miesięcy uzbierać musi na cały pierwszy rok studiów.

To mój debiut tutaj. Jestem raczej dziewczyną, którą mijając na ulicy nie powiązał byś z pracą tego typu. Nie próbuj więc wykorzystać mojej świeżości i niewinności. Jestem młoda ale nie naiwna. Uszanuj zatem moje zasady dotyczące spotkania i sposobu komunikacji.

Nie prowadzę długich rozmów i wiadomości. Wszystko co istotne opisane jest w ogłoszeniu.

Jesli czegoś brakuje to odpowiedź otrzymasz podczas spotkania. Nie próbuj udowodnić, że masz rację, że potrzebujesz czegoś wiedzieć co wymusza dalsze rozmowy i pisanie bez końca.

Kontakt ze mną służy wyłącznie do umówienia spotkania.

Spotkam sie z Tobą w podanych w ogłoszeniu godzinach w wynajętym w centrum klimatycznym apartamencie. Caly zakres moich usług jest tutaj wpisany a ja nie pobieram żadnych dodatkowych dopłat. Nie pytaj więc czy możliwe jest coś czego tu nie zaznaczyłam.

Jestem wesolą, uśmiechnięta dziewczyną o apetycznych kształtach dla mężczyzn którzy lubią takie kobiety.

Całuję mocno i do zobaczenia

Usługi

38
Pokaż więcej usług

Szybkie akcje

Dodaj do ulubionych

Opinie (0)

Brak ocen
Jeszcze nikt nie dodał opinii do tego profilu.

Jeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.

Zaloguj się, aby dodać opinię

Podobne ogłoszenia w Wrocławiu

Więcej ofert z kategorii Panie

Ogłoszenia o podobnej stawce