Panie
Max – Warszawa
Galeria
3 materiałówOpis ogłoszenia
Dośwaidczony, zdrowy facet spełni twoje marzenia. Zapewniam 100% dyskrecję. Wspólny prysznic, masaż erotyczny całego ciała z finałem gdzie tylko chcesz. Napisz jakie masz fantazje, a spełnię je. Jestem chętniej uległy, ale mogę też wyruchać.
Dzuałam też w Sylwestra.
Max to profil z kategorii Panie działający w Warszawie oraz w dzielnicy Wola. W profilu znajdziesz informacje takie jak 48 lat, a stawki startują od 150 PLN za 1h.
W ogłoszeniu od razu sprawdzisz 3 zdjęcia i usługi takie jak 2m+1k, 69, Cuckold i Dwa zbliżenia w godzinie, kontakt telefoniczny oraz układ stawek na miejscu i na wyjeździe.
Jeśli chcesz szybko porównać ofertę z innymi profilami, przejdź też do podobnych ogłoszeń w Warszawie albo skorzystaj z linków usług pod opisem.
Usługi
11Szybkie akcje
Opinie (0)
Brak ocenJeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.
Zaloguj się, aby dodać opinię