Panie

Karolina – Warszawa

Warszawa Praga-Północ 23 lata 22 wyświetlenia

Aktywne
Lokalizacja Warszawa / Praga-Północ
Wiek 23 lata
Stawka 1 000 PLN / 1h
Telefon +48 792 624 863
Aktualizacja 03.06.2026
Zadzwoń

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem urocza i pełna energii, gotowa na niezapomniane chwile. Szukam towarzystwa, które doceni moją osobowość i wdzięk. Jeśli marzysz o relaksie i miłych rozmowach, to dobrze trafiłeś! Czekam na Ciebie!

Karolina to profil z kategorii Panie działający w Warszawie oraz w dzielnicy Praga-Północ. W profilu znajdziesz informacje takie jak 23 lata, a stawki startują od 800 PLN za 30 min i 1 000 PLN za 1h.

W ogłoszeniu od razu sprawdzisz 10 zdjęć i usługi takie jak 69, Dogging, Dwa zbliżenia w godzinie i Fetysz butów, kontakt telefoniczny oraz układ stawek na miejscu i na wyjeździe.

Jeśli chcesz szybko porównać ofertę z innymi profilami, przejdź też do podobnych ogłoszeń w Warszawie albo skorzystaj z linków usług pod opisem.

Usługi

18
Pokaż więcej usług

Szybkie akcje

Dodaj do ulubionych

Opinie (0)

Brak ocen
Jeszcze nikt nie dodał opinii do tego profilu.

Jeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.

Zaloguj się, aby dodać opinię

Podobne ogłoszenia w Warszawie

Profile z okolicy Praga-Północ

Więcej ofert z kategorii Panie