Panie

Eva Luxury – Warszawa

Warszawa 24 lata

Aktywne
Lokalizacja Warszawa
Wiek 24 lata
Stawka 650 PLN / 1h
Telefon +48 603 898 214
Aktualizacja 03.06.2026
Zadzwoń

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam na imię Ewa i mam 24 lata. Jestem brunetką o głębokim spojrzeniu i kobiecym ciele, które zachwyca w każdym detalu. Moim największym atutem jest naturalny biust w rozmiarze 4 – pełen, jędrny i idealnie podkreślający moją zmysłowość.

Nie jestem zwykłą dziewczyną do spotkań. Jestem kobietą na najwyższym poziomie – moją pasją jest tworzenie atmosfery, w której czas przestaje istnieć, a Ty czujesz się jak jedyny mężczyzna na świecie. Luksus i elegancja spotykają się ze zmysłowością i delikatnością – to właśnie wyróżnia mnie na tle innych.

Każde spotkanie ze mną to prywatna podróż do świata przyjemności, w której liczy się Twój komfort, intymność i niezapomniane emocje. Umiejętnie łączę czułość z dzikością, subtelność z pasją – bo wierzę, że prawdziwy VIP zasługuje na wszystko, co najlepsze.

Cena: 650 / godzina

W cenie:

Namiętny seks dwa razy

Zmysłowe pocałunki po ciele

Profesjonalny masaż (relaksacyjny lub erotyczny)

Seks oralny w prezerwatywie

Dodatkowe, ekskluzywne opcje opiszę tylko prywatnie na WhatsApp

Usługi

18
Pokaż więcej usług

Szybkie akcje

Dodaj do ulubionych

Opinie (0)

Brak ocen
Jeszcze nikt nie dodał opinii do tego profilu.

Jeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.

Zaloguj się, aby dodać opinię

Podobne ogłoszenia w Warszawie

Więcej ofert z kategorii Panie

Ogłoszenia o podobnej stawce