Online
Sex telefon - najlepszy tutaj!!
Galeria
6 materiałówOpis ogłoszenia
Hej misiu ❣️
⭐ Jedyny Taki Sextelefon!
Masz fantazje o których z nikim nie możesz porozmawiać? Zadzwonię do ciebie i postawię go tak mocno jak jeszcze nigdy nie czułeś:* Nie ma tematów tabu, a jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia.
❣️ Wszelkie możliwe fantazje: Od niewinnego flirtu, przez zmysłowy telefon, aż po najodważniejsze, najbardziej pikantne scenariusze (BDSM, role, dominacja, uległość, strapon). Podczas telefonu możesz słuchać moich jęków i tego jak dochodzę mając paluszki w cipce. Napisz do mnie i spuść się przy moim głosie.
✅ KONTAKT TYLKO PRZEZ WHATSAPP:
+48 780 524 503
Każdy pokaz jest z moją widoczną twarzą i głosem
✅ Możliwa jest WERYFIKACJA przed zakupem, żebyś miał pewność że to ja z ogłoszenia:*
Znajdziesz mnie na PORNHUB pod nazwą Livia005:*
❣️ Oferuję POKAZY NA ŻYWO na kamerce w wielu niegrzecznych przebraniach i rolach (policjantka, sąsiadka, mama i na co tylko masz ochotę).
Dostępny jest również SEXTING ze zdjęciami, SEXTELEFON, GŁOSÓWKI, a także wyjątkowe FILMY i ZDJĘCIA przygotowywane na Twoje życzenie:*
HOT PROMO 2 DOWOLNE FILMY ZA 100!!!
Pełne menu moich filmów znajdziesz na tej stronie, link poniżej:
❣️
https://docs.google.com/document/d/19rDQbYi
ToqIrJsVVfYSIXSFFBcFiw1Lpv1yxJEm9WeU
❣️ Menu kamerek na żywo:
Pokazy solo:
Pokaz LIMITOWANY:
Zerżnij striptizerkę, pokaz na prawdziwej rurze do tańca. Seksowny strój striptizerki, dirty talk. Zabawa cipką wibratorkiem, dildo i głośne jęki
1. Zabawa cipką z wibro, zabawa na dildo, lodzik na wibro, jęczenie, różne pozycje, wysokie 25cm czarne szpilki ze zdjęcia
2. JOI - instrukcja walenia kutasa, odliczanie do spustu i proszenie o twój spust, ahegao
3. Dominacja, uległość lub Roleplay, zabawa cipką, rozkazy
4. Analna zabawa koreczkiem i dildo w dupce
Pokazy z Partnerem:
5. Głębokie gardło na prawdziwym kutasie mojego Pana, dużo śliny i dławienia
6. Ostry sex w różnych pozycjach i głębokie gardło na prawdziwym kutasie mojego Pana
7. Spust tam gdzie chcesz, ostry sex w różnych pozycjach i głębokie gardło na prawdziwym kutasie mojego Pana
8. Sesja bdsm, Ostry Sex, głębokie gardło, bicie, plucie, klapsy, pejcz, palcat, bat, gorący wosk. Spust tam gdzie chcesz.
Do każdej kamerki moje fotki gratis
Zapytaj mnie o promki na filmy na whatsapp!!!
Tworzę również filmy na życzenie
KONIECZNIE zapytaj o PROMKĘ NA PAKIETY Filmów (Im więcej wybranych filmów tym większa promka, FILMY GRATIS!!!
Nie musisz pokazywać się na kamercę, ale będzie mi miło jeśli Cię zobaczę.
Robię również pokazy dla par.
Po szczegóły kontakt na whatsapp. Mogę być dostępna w różnych godzinach w zależności od dnia
Usługi
111Pokaż więcej usług
Szybkie akcje
Opinie (0)
Brak ocenJeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.
Zaloguj się, aby dodać opinię