Panie

Alexandra – Kutno

Kutno 25 lat 16 wyświetleń

Aktywne
Lokalizacja Kutno
Wiek 25 lat
Stawka 350 PLN / 1h
Telefon +48 723 868 977
Aktualizacja 02.06.2026
Zadzwoń

Opis ogłoszenia

Zapraszam zdecydowanych, dbających o siebie panów. Nie odpowiadam na sms. Proszę dzwonić 15/20 minut przed planowanym spotkaniem. Umówienie się i niestawienie we wskazanym przez siebie czasie, bez wcześniejszego uprzedzenia o niepojawieniu się, skutkuje zablokowaniem numeru.

Nie odbieram również numerów prywatnych, spokojnie, możesz liczyć na moją 100% dyskrecje bez zastrzegania numeru:)

W ofercie posiadam masaż NURU. Jest to masaż, który wykonuje swoim nagim ciałem w towarzystwie ciepłej oliwki oraz świec. Polecam zacząć spotkanie od takiego masażu, który rozpali nasze zmysły i nakręci Nas na cudowną zabawę.:*

Na każdym spotkaniu, staram się być jak Twoja kochanka, możesz ze mną porozmawiać, pośmiać się a na końcu spełnić swoje pragnienia.

PS. Wszystkie zdjęcia w ogłoszeniu są moje.

Preferencje wyszczególnienie na dole, zapraszam do zapoznania. Zaoszczędzi to nam czas na rozmowie przez telefon, abyśmy mogli cieszyć się dłużej sobą na spotkaniu, jeżeli nie ma wyszczególnionego czegoś co Cię interesuje, oznacza to, iż nie mam tego w ofercie.:)

Usługi

31
Pokaż więcej usług

Szybkie akcje

Dodaj do ulubionych

Opinie (0)

Brak ocen
Jeszcze nikt nie dodał opinii do tego profilu.

Jeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.

Zaloguj się, aby dodać opinię

Podobne ogłoszenia w Kutno

Więcej ofert z kategorii Panie

Ogłoszenia o podobnej stawce