Panie
SolVenezuelan – Katowice
Galeria
10 materiałówOpis ogłoszenia
Cześć, nazywam się Sol, mam 29 lat i jestem Wenezuelką. Jestem bardzo zmysłowa i namiętna, jestem ognista i namiętna. Lubię imprezy. Zrobię Ci relaksujący masaż i sprawię, że poczujesz się jak w domu. najlepiej napisz do mnie na WHATSSAP. praca na podstawie umówionego spotkania. pierwszy raz w Polsce
SolVenezuelan to profil z kategorii Panie działający w Katowicach. W profilu znajdziesz informacje takie jak 29 lat, a stawki startują od 500 PLN za 30 min i 800 PLN za 1h.
W ogłoszeniu od razu sprawdzisz 10 zdjęć i usługi takie jak Deptanie, Dominacja, Dziki seks i Handjob, kontakt telefoniczny oraz układ stawek na miejscu i na wyjeździe.
Jeśli chcesz szybko porównać ofertę z innymi profilami, przejdź też do podobnych ogłoszeń w Katowicach albo skorzystaj z linków usług pod opisem.
Usługi
16Pokaż więcej usług
Szybkie akcje
Opinie (0)
Brak ocenJeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.
Zaloguj się, aby dodać opinię