Panie

Grzeszki z Cleo – Bielsko-Biała

Bielsko-Biała Centrum 30 lat 16 wyświetleń

Aktywne
Lokalizacja Bielsko-Biała / Centrum
Wiek 30 lat
Stawka 500 PLN / 1h
Telefon +48 731 733 572
Aktualizacja 23.05.2026
Zadzwoń

Opis ogłoszenia

Zmysłowa dama z pazurem

Nie jestem dziewczynką z aplikacji. Jestem kobietą z klasą, która wie, jak patrzeć, dotykać… i rozbudzać pragnienia.

Czuła i dzika, delikatna i namiętna – wszystko zależy od tego, jak na mnie spojrzysz i jak się zachowasz.

Jeśli szukasz czegoś więcej niż przyjemności to u mnie to dostaniesz. Na spotkaniu postaram się, abyś poczuł się wspaniale i całkowicie zrelaksowany bez stresu.

Od was oczekuje kultury i higieny.

Nie przyjmuje Panów pod wpływem alkoholu i innych używek.

Anons Zweryfikowany.

Panowie którzy wychodzą z założenia płacę wymagam proponuje szukać innej oferty, spotkania u mnie mają być w luźnej kameralnej koleżeńskiej atmosferze.

Gwarantuję dyskrecję, satysfakcję, higienę i spotkanie na najwyższym poziomie.

Nie spotykam się z Parami.

Spotkanie VIP 1000 zł

Nie wyrażam zgody na udostępnianie, rozpowszechnianie oraz kopiowanie moich danych osobowych, jak i mojego numeru telefonu czy linku do ogłoszeń, jak i przetwarzanie, rozpowszechnianie i magazynowanie moich danych osobowych oraz kontaktowych przez inne strony, fora, portale (art.17 ust.2 RODO)

Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce, zostanie ona bezzwłocznie zgłoszona do ścigania pod rygorem:

Art. 190a KK paragrafy §1 §2 §3 oraz §4

Art. 191 KK paragrafy §1 §1a §2 oraz §3

Dz. U.2019.0.1231 t. j. - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Art. 83 §1

Usługi

24
Pokaż więcej usług

Szybkie akcje

Dodaj do ulubionych

Opinie (0)

Brak ocen
Jeszcze nikt nie dodał opinii do tego profilu.

Jeśli korzystałeś z tej oferty, możesz zostawić pierwszą ocenę i krótki komentarz.

Zaloguj się, aby dodać opinię

Podobne ogłoszenia w Bielsko-Białie

Profile z okolicy Centrum

Więcej ofert z kategorii Panie